Wyślij wiadomość

Obrazek Captcha


Paulina i Bartosz

Chcielibyśmy podziękować za mega imprezę. Dzięki Wam wesele podobało się wszystkim gościom. My jesteśmy zachwyceni prowadzeniem, zabawami i repertuarem jakim dysponujecie. Wiedzieliśmy że będzie fajnie, ale nie zdawaliśmy sobie sprawy, że aż tak!!! Życzymy sukcesów muzycznych, pozdrawiamy całą ekipę Orion bend i mamy nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy. Z całego serca dziękujemy!!!!!!!!!!!


07-07-16
Ania i Leszek 29.08.2015

Dziękujemy za świetną zabawę i porywającą muzykę! Bogaty repertuar, zarówno dla młodych i starszych Gości, sprawił, że wszyscy byli bardzo zadowoleni. Szczerze polecamy Zespół Orion Band na wszelkiego rodzaju imprezy! Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy!


11-09-15
Kasia i Tomek 18.07.2015

Składamy serdeczne podziękowania zespołowi Orion band za wspaniałą atmosferę i zabawę na naszym weselu. Anielski głos wokalistki i szeroki repertuar oprawy muzycznej uświetniły naszą uroczystość, przez co goście weselni byli bardzo zachwyceni. Wszystkim zainteresowanym polecamy Zespół Orion Band. Pozdrawiamy serdecznie:)


07-09-15
Anna i Grzegorz 11.07.2015

Serdecznie dziękujemy za świetną oprawę muzyczną na naszym weselu. . Opinie naszych Gości są jednoznaczne - REWELACJA! Polecamy wszystkim Młodym Parom, które szukają profesjonalnego zespołu muzycznego, który będzie bawił zarówno ludzi młodych jak i starszych.Dziękujemy za super zabawę.


21-07-15
Beata Lukasz 04.07.2015 r

Serdeczne podziękowania dla całego zespołu i każdego z Was z osobna za pełen profesjonalizm, pomoc i zaangażowanie w to co robicie. Ten dzień na zawsze zostanie w naszej pamięci, a dzięki Wam był piękniejszy niż mogliśmy sobie to wymarzyć. Goście byli zachwyceni bogatym repertuarem, umiejętnościami wokalnymi i instrumentalnymi. Współpraca z Wami to czysta przyjemność i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy, bo z Wami świetna zabawa gwarantowana!


10-07-15
 
Powered by Phoca Guestbook

woolrich outlet moncler outlet moncler outlet online hogan outlet hogan outlet online moncler outlet moncler outlet online piumini moncler outlet piumini moncler outlet piumini moncler outlet piumini moncler outlet piumini moncler outlet nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher woolrich outlet bologna woolrich outlet bologna woolrich outlet bologna woolrich outlet bologna woolrich outlet bologna